Frezarka dolnowrzecionowa Felder F 700 Z – prezentacja obrabiarki do drewna

Odcinek 132 – prezentacja maszyny stacjonarnej, frezarki dolnowrzecionowej felder f700z / Felder F 700 Z spindle moulder – presentation of a woodworking machine

Frezarka dolnowrzecionowa felder f700z. Przechył wrzeciona do tyłu w zakresie 90°- 45° z systemem Easy-Glide. Płynny przesuw stołu formatowego z systemem X-Roll idealny przy frezowaniu czopów i widlic. Dzięki systemowi Power-Drive czyli elektrycznej regulacji wysokości mamy zapewnioną precyzję i bardzo dużą powtarzalność w ustawianiu wysokości frezowania. Dzięki multi przykładnicy bardzo szybko i precyzyjnie możemy ustawić wielkość zbioru na założonym frezie. Dla bezpieczeństwa pracy frezarka posiada posuw rolkowy który przyciska materiał do żeliwnego blatu i do przykładnicy.

Zapraszam do Subskrypcji kanału YouTube, aby być na bieżąco:
https://www.youtube.com/mebletwojegopomyslu

MebleTwojegoPomyslu.pl – nadajemy drewnu kształt.

Zajmujemy się realizacją nieszablonowych zamówień, głównie z drewna litego.
Jako jedyny, Warsztat Stolarski – Meble Twojego Pomysłu zalewa meble, przedmioty wykonane z drewna i łączy elementy wizualne za pomocą żywicy.

Dzięki video realizacjom krok po kroku, zobaczycie jak z Waszych pomysłów powstają wymarzone meble i przedmioty z drewna.

Pokażemy jak zrobić od podstaw meble i konstrukcje drewniane, jak wykonać pomoce i szablony przydatne w warsztacie. Zobaczycie również jak używać narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz maszyn do obróbki drewna. Podzielimy się z Wami wiedzą i nabytym doświadczeniem.

https://www.facebook.com/mebletwojegopomyslu/
https://pl.pinterest.com/MebleTwojPomysl/

Dodaj komentarz