Cewka i automatyka do opóźnionego wyłączania odciągu centralnego RL200 Felder

Mam już dosyć chodzenia do odciągu centralnego i włączania go ręcznie za każdym razem, kiedy chcę pracować na maszynach. Od najbardziej oddalonej szlifierki oscylacyjnej do odciągu mam koło piętnaście metrów. Praca na niej do tej pory wiązała się z długim marszem w obie strony;] Automatyka pozwoli zaoszczędzić czas, pieniądze i nogi. Do każdej maszyny potrzebna jest jedna cewka. Przez cewkę przechodzi jedna żyła kabla odpowiadająca za załączenie silnika maszyny. Cewkę i odciąg Felder RL200 łączymy bezpośrednio kablem. Łączenie szeregowe nie może być stosowane, gdyż mogą powstawać zakłócenia i automatyka może nie pracować jak należy. Po włączeniu obrabiarki od razu załącza się odciąg. Po wyłączeniu obrabiarki, automatyka opóźnia wyłączenie odciągu o dziesięć sekund.

……………………………………………………………………………………….

Zapraszam do Subskrypcji kanału YouTube, aby być na bieżąco:
https://www.youtube.com/channel/UCQxiiqbiHp77Ky2bdjMbbxg

MebleTwojegoPomyslu.pl – nadajemy drewnu kształt.

Zajmujemy się realizacją nieszablonowych zamówień, głównie z drewna litego.
Jako jedyny, Warsztat Stolarski – Meble Twojego Pomysłu zalewa meble, przedmioty wykonane z drewna i łączy elementy wizualne za pomocą żywicy.

Dzięki video realizacjom krok po kroku, zobaczycie jak z Waszych pomysłów powstają wymarzone meble i przedmioty z drewna.

Pokażemy jak zrobić od podstaw meble i konstrukcje drewniane, jak wykonać pomoce i szablony przydatne w warsztacie. Zobaczycie również jak używać narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz maszyn do obróbki drewna. Podzielimy się z Wami wiedzą i nabytym doświadczeniem.

https://www.facebook.com/mebletwojegopomyslu/
https://pl.pinterest.com/MebleTwojPomysl/
……………………………………………………………………………………………

Dodaj komentarz