Cz.1 Kuchnia z elementami klejonki dębowej, korpusy, szafki wiszące, szuflady GTV / Kitchen with oak

Kolejna kuchnia, ale tym, razem z dużą ilością klejonki dębowej. Zaczynam od rozkroju klejonki na pile tarczowej k690s. Klejonka na blaty, na wyspę, na półki i na słupek. Część szafek wiszących również będzie wykonana z klejonki dębowej. Ma być dużo dębu ! Korpusy wykonam z płyty wiórowej laminowanej, wszystkie elementy skręcam na wkręty spax. do wykonania słupka potrzebuję frezarki domino df500 i kołków. Jedna ścianka ma być bez widocznych połączeń więc używam mimośrodów. Elementy drewniane wcześniej były przeszlifowane szlifierką triton i zabezpieczone glazurą fiddes. Wszystkie ubytki w drewnie wypełniłem poliamidem systemu Thermelt. Do ściany montuję listwę na której zawieszę szafki wiszące. Do szafek wiszących montuję zawieszki strong gtv na których będzie spoczywał cały ciężar szafek. Na stole workcentre docinam formatki na spody szuflad. Szuflady MODERN BOX montuję za pomocą wkrętów do płyty i wsuwam na zmontowane w korpusach prowadnice.

#mebletwojegopomyslu #felder #triton #wolfcraft #kleiberit #jakzrobić #wood #woodworking #zróbtosam #poradnik #woodenchair #drewno #youtube

Zapraszam do Subskrypcji kanału YouTube, aby być na bieżąco:
https://www.youtube.com/mebletwojegopomyslu

MebleTwojegoPomyslu.pl – nadajemy drewnu kształt.

Zajmujemy się realizacją nieszablonowych zamówień, głównie z drewna litego.
Jako jedyny, Warsztat Stolarski – Meble Twojego Pomysłu zalewa meble, przedmioty wykonane z drewna i łączy elementy wizualne za pomocą żywicy.

Dzięki video realizacjom krok po kroku, zobaczycie jak z Waszych pomysłów powstają wymarzone meble i przedmioty z drewna.

Pokażemy jak zrobić od podstaw meble i konstrukcje drewniane, jak wykonać pomoce i szablony przydatne w warsztacie. Zobaczycie również jak używać narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz maszyn do obróbki drewna. Podzielimy się z Wami wiedzą i nabytym doświadczeniem.

https://www.facebook.com/mebletwojegopomyslu/
https://pl.pinterest.com/MebleTwojPomysl/

Dodaj komentarz