Cz.2. Felder AD741 wyrówniarko grubiarka – grubościówka maszyny kombinowanej, test podbierania

Kontynuacja tematu maszyny kombinowanej. Wyrówniarka została omówiona w poprzednim filmie, teraz przyszła kolej na grubościówkę Ad741. Blat maszyny jest bez rolek do prowadzenia materiału. Są dwie prędkości posuwu i blokada blatu. Podnoszenie i opuszczanie jest elektryczne za pomocą systemu power drive. Szerokość blatu to 40,5cm i długość 60cm.  Oczywiście prezentacja maszyny nie może odbyć się bez testu podbierania. sami zobaczcie efekt pracy na wale spiralnym felder silent power.

.……………………………………………………………………………………….

Zapraszam do Subskrypcji kanału YouTube, aby być na bieżąco:
https://www.youtube.com/mebletwojegopomyslu

MebleTwojegoPomyslu.pl – nadajemy drewnu kształt.

Zajmujemy się realizacją nieszablonowych zamówień, głównie z drewna litego.
Jako jedyny, Warsztat Stolarski – Meble Twojego Pomysłu zalewa meble, przedmioty wykonane z drewna i łączy elementy wizualne za pomocą żywicy.

Dzięki video realizacjom krok po kroku, zobaczycie jak z Waszych pomysłów powstają wymarzone meble i przedmioty z drewna.

Pokażemy jak zrobić od podstaw meble i konstrukcje drewniane, jak wykonać pomoce i szablony przydatne w warsztacie. Zobaczycie również jak używać narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz maszyn do obróbki drewna. Podzielimy się z Wami wiedzą i nabytym doświadczeniem.

https://www.facebook.com/mebletwojegopomyslu/
https://pl.pinterest.com/MebleTwojPomysl/

Dodaj komentarz