Cz.2 Gruntowanie żywicą epoksydową, przygotowanie desek do zalewania

W czym i czym mieszać żywicę epoksydową, jak długo, jak odmierzać proporcje? Wagowo, czy objętościowo? Czy gruntować materiał przed zalewaniem i dla czego warto to robić? Te wszystkie pytania nasuwają się w momencie kiedy mamy już deski i chcemy zacząć z nimi pracować. Oczywiście gruntujemy deski z obu stron. Po zagruntowaniu zabieram materiał na strugnicę i szlifuję szlifierką mimośrodową Triton i papierze P80 całą powierzchnię usuwając zacieki. Przed przygotowaniem formy do zalania formatuję deski na wymiar na pile tarczowej k690s. Na pile również rozcinam płytę wiórową z białym laminatem zabieram się za układanie desek do formy.

Zapraszam do Subskrypcji kanału YouTube, aby być na bieżąco:
https://www.youtube.com/mebletwojegopomyslu

MebleTwojegoPomyslu.pl – nadajemy drewnu kształt.

Zajmujemy się realizacją nieszablonowych zamówień, głównie z drewna litego.
Jako jedyny, Warsztat Stolarski – Meble Twojego Pomysłu zalewa meble, przedmioty wykonane z drewna i łączy elementy wizualne za pomocą żywicy.

Dzięki video realizacjom krok po kroku, zobaczycie jak z Waszych pomysłów powstają wymarzone meble i przedmioty z drewna.

Pokażemy jak zrobić od podstaw meble i konstrukcje drewniane, jak wykonać pomoce i szablony przydatne w warsztacie. Zobaczycie również jak używać narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz maszyn do obróbki drewna. Podzielimy się z Wami wiedzą i nabytym doświadczeniem.

https://www.facebook.com/mebletwojegopomyslu/
https://pl.pinterest.com/MebleTwojPomysl/

Dodaj komentarz