Cz.3 – Jak zrobić drewniane krzesło, zacinanie tylnych nóg i klejenie ramy, szlifowanie / wooden chair

Przednie nogi i boki ramy krzesła są już sklejone. Szlifierką triton usuwam nadmiar kleju i nierówności. do klejenia ramy przodu i tyłku używam frezarki domino df500i kołów. Trasuje miejsce frezowania i kleję klejem kleiberit 303.2. Całość ściskam ściskami śrubowymi wolfcraft. Po utwardzeniu kleju nadmiar czyszczę dłutami narex i całość szlifuję papierem gradacji P120. Na stole fat300 układać nogi i ramę i zaznaczam miejsce połączenia tylnej nogi z ramą. Na pile formatowej felder k690s opuszczam tarczę tnącą tak żeby wystawała nad blat 10mm i robię wpust na szerokość ramiaka. Po cięciu zabieram się za czyszczenie wpustu wyżłabiakiem.

#mebletwojegopomyslu #felder #triton #wolfcraft #kleiberit #krzesła #jakzrobić #wood #woodworking #zróbtosam #poradnik #woodenchair

Zapraszam do Subskrypcji kanału YouTube, aby być na bieżąco:
https://www.youtube.com/mebletwojegopomyslu

MebleTwojegoPomyslu.pl – nadajemy drewnu kształt.

Zajmujemy się realizacją nieszablonowych zamówień, głównie z drewna litego.
Jako jedyny, Warsztat Stolarski – Meble Twojego Pomysłu zalewa meble, przedmioty wykonane z drewna i łączy elementy wizualne za pomocą żywicy.

Dzięki video realizacjom krok po kroku, zobaczycie jak z Waszych pomysłów powstają wymarzone meble i przedmioty z drewna.

Pokażemy jak zrobić od podstaw meble i konstrukcje drewniane, jak wykonać pomoce i szablony przydatne w warsztacie. Zobaczycie również jak używać narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz maszyn do obróbki drewna. Podzielimy się z Wami wiedzą i nabytym doświadczeniem.

https://www.facebook.com/mebletwojegopomyslu/
https://pl.pinterest.com/MebleTwojPomysl/

Dodaj komentarz