Cz 7. Montaż nóg do blatu, polerka i podsumowanie projektu z żywicą epoksydową / epoxy

Krok po kroku z żywicą epoksydową.

Zbliżamy się do końca projektu i serii krok po kroku z żywicą epoksydową. Zostało mi zamontowanie nóg do blatu. W blacie robię nawierty pod mufy. Każda noga będzie przykręcona trzema śrubami. Zostało jeszcze przeszlifować żywicę szlifierką mimośrodową triton i wypolerować żywicę. Używam pasty poleskiej 3M. Dzięki stołom roboczym fat 300 mogę precyzyjnie opuścić blat na nogi i przykręcić nogi z blatem. W nogi od spodu przykręcam szerokie nóżki żeby nie rysowały i nie zostawiały śladów na podłodze.

Zapraszam do Subskrypcji kanału YouTube, aby być na bieżąco:
https://www.youtube.com/mebletwojegopomyslu

MebleTwojegoPomyslu.pl – nadajemy drewnu kształt.

Zajmujemy się realizacją nieszablonowych zamówień, głównie z drewna litego.
Jako jedyny, Warsztat Stolarski – Meble Twojego Pomysłu zalewa meble, przedmioty wykonane z drewna i łączy elementy wizualne za pomocą żywicy.

Dzięki video realizacjom krok po kroku, zobaczycie jak z Waszych pomysłów powstają wymarzone meble i przedmioty z drewna.

Pokażemy jak zrobić od podstaw meble i konstrukcje drewniane, jak wykonać pomoce i szablony przydatne w warsztacie. Zobaczycie również jak używać narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz maszyn do obróbki drewna. Podzielimy się z Wami wiedzą i nabytym doświadczeniem.

https://www.facebook.com/mebletwojegopomyslu/
https://pl.pinterest.com/MebleTwojPomysl/