Ekskluzywne biurko dla streamera, gracza zalewane żywicą Ciech Sarzyna.

Biurko zalane żywicą prezentuje się niesamowicie. Całość wyszła fenomenalnie. Efekt szkła bez polerki, piękna głębia. Żywica firmy Ciech sprawdziła się świetnie na powierzchni blatu, jak i w kanionie. Połączenie wyszło czyste, bez pęcherzyków powietrza.  Rewelacyjne rozwiązanie również jako stół konferencyjny, stół do jadalni, lub blat do salonu. Nadaje się również dla informatyka. Biurko robione na specjalne indywidualne zamówienie. Do blatu dołączony został certyfikat autentyczności świadczący o jedynym niepowtarzalnym egzemplarzu. Takiego biurka nie będzie miał każdy.

Nagranie nie jest filmem instruktażowym. Wielu czynności, nie zostało ujętych w nagraniu.

Zaznaczyć trzeba, iż zalewanie żywicą nie należy do prostych czynności. W szczególności płaskich powierzchni (efekt szkła), zalewanie kanionów, pęknięć i innych ubytków w drewnie. Trzeba wiele praktyki, szczególnych metod i różnych narzędzi aby efekt końcowy wyszedł bezbłędny i niepowtarzalny.MebleTwojegoPomyslu.pl – nadajemy drewnu kształt.

Dzięki video realizacjom krok po kroku, zobaczycie jak z Waszych pomysłów powstają wymarzone meble i przedmioty z drewna. 

Pokażemy jak zrobić od podstaw meble i konstrukcje drewniane, jak wykonać pomoce i szablony przydatne w warsztacie. Zobaczycie również jak używać narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz maszyn do obróbki drewna. Podzielimy się z Wami wiedzą i nabytym doświadczeniem.

http://mebletwojegopomyslu.pl/
https://www.facebook.com/mebletwojego…
http://www.spryciarze.pl/profil/507630
http://www.cda.pl/Meble_Twojego_Pomyslu
https://pl.pinterest.com/MebleTwojPom…

Warsztat Stolarski
Meble Twojego Pomysłu