Odcinek 190 – Cz.2 Jesionowy stojak na kosz Mojżesza z makramą, łączenie elementów i zabezpieczanie olejowoskiem

Materiał na stojak mamy gotowy. Czas na wymiarowanie miejsc do frezowania pod kołki domino. Otwory frezuję frezarką festool df500. Wszystkie poprzeczne elementy łączę na kołki domino i klej. Po frezowaniu wszystko ściskam ściskami śrubowymi wolfcraft. Dłutem usuwam nadmiar kleju i zabieram się za olejowanie całości. Stojak nie rozłoży sie więcej niż trzeba dzięki małej makramie.

……………………..

Zapraszam do Subskrypcji kanału YouTube, aby być na bieżąco:

https://www.youtube.com/mebletwojegopomyslu

MebleTwojegoPomyslu.pl – nadajemy drewnu kształt.

Zajmujemy się realizacją nieszablonowych zamówień, głównie z drewna litego.
Jako jedyny, Warsztat Stolarski – Meble Twojego Pomysłu zalewa meble, przedmioty wykonane z drewna i łączy elementy wizualne za pomocą żywicy.

Dzięki video realizacjom krok po kroku, zobaczycie jak z Waszych pomysłów powstają wymarzone meble i przedmioty z drewna.

Pokażemy jak zrobić od podstaw meble i konstrukcje drewniane, jak wykonać pomoce i szablony przydatne w warsztacie. Zobaczycie również jak używać narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz maszyn do obróbki drewna. Podzielimy się z Wami wiedzą i nabytym doświadczeniem.

https://www.facebook.com/mebletwojegopomyslu/
https://pl.pinterest.com/MebleTwojPomysl/

#mebletwojegopomyslu #mtp #drewno #monolit #wood #woodworking #jakzrobić  #table #oakmonolith #stolikkawowy #koszmojżesza #diy