Odcinek 197 – Drewniany jesionowy uchwyt do karuzeli nad łóżeczko dziecięce


Są projekt ważne i ważniejsze, to jest ten z tych najważniejszych. Będziemy robili drewniany uchwyt do karuzeli nad łóżeczko dziecięce. Uchwyt będzie z drewna jesionu. Materiał przepuszczam przez grubościówkę ad741 i następnie na pile formatowej k690s zacinam łączenie dwóch elementów. Zacięcia czyszczę dłutem i kleję klejem kleiberit 303.2. Mocowanie do łóżeczka dziecięcego robię z elementów płyciny które wraz z dystansem będą mocowane do szczebelków na śruby z motylkami. Po klejeniu na wiertarce fd250 nawiercam otwory na śruby. Wszystkie elementy szlifuję na szlifierce krawędziowej ks150 i mimośrodowej. Całość zabezpieczam olejowoskiem.

……………………..

Zapraszam do Subskrypcji kanału YouTube, aby być na bieżąco:

https://www.youtube.com/mebletwojegopomyslu

MebleTwojegoPomyslu.pl – nadajemy drewnu kształt.

Zajmujemy się realizacją nieszablonowych zamówień, głównie z drewna litego.
Jako jedyny, Warsztat Stolarski – Meble Twojego Pomysłu zalewa meble, przedmioty wykonane z drewna i łączy elementy wizualne za pomocą żywicy.

Dzięki video realizacjom krok po kroku, zobaczycie jak z Waszych pomysłów powstają wymarzone meble i przedmioty z drewna.

Pokażemy jak zrobić od podstaw meble i konstrukcje drewniane, jak wykonać pomoce i szablony przydatne w warsztacie. Zobaczycie również jak używać narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz maszyn do obróbki drewna. Podzielimy się z Wami wiedzą i nabytym doświadczeniem.

https://www.facebook.com/mebletwojegopomyslu/
https://pl.pinterest.com/MebleTwojPomysl/

#mebletwojegopomyslu #mtp #drewno #klejonka #blaty #stopnie #wood #woodworking #jakzrobić #diy

 #wood #epoxy #coffeetable