Odcinek 223 – cz.1 Lewitujące łóżko drewniane, dąb rustic, klejenie zagłowia wezgłowia i ramy


Prace nad lewitującym łóżkiem zaczynam od rozkroju tarcicy dębowej na pile formatowej k690s. Fryzy wyrównuje na wyrówniarko grubiarce ad741 felder. Na prasie trapezowej pneumatycznej steblo kleję ramę łóżka. Poklejony materiał przepuszczam na grubość 40mm na grubościówce. Przygotowany materiał na zagłowie, wezgłowie układam w prasie do klejenia i ściskam.

……………………..

Zapraszam do Subskrypcji kanału YouTube, aby być na bieżąco:

https://www.youtube.com/mebletwojegopomyslu

MebleTwojegoPomyslu.pl – nadajemy drewnu kształt.

Zajmujemy się realizacją nieszablonowych zamówień, głównie z drewna litego.
Jako jedyny, Warsztat Stolarski – Meble Twojego Pomysłu zalewa meble, przedmioty wykonane z drewna i łączy elementy wizualne za pomocą żywicy.

Dzięki video realizacjom krok po kroku, zobaczycie jak z Waszych pomysłów powstają wymarzone meble i przedmioty z drewna.

Pokażemy jak zrobić od podstaw meble i konstrukcje drewniane, jak wykonać pomoce i szablony przydatne w warsztacie. Zobaczycie również jak używać narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz maszyn do obróbki drewna. Podzielimy się z Wami wiedzą i nabytym doświadczeniem.

https://www.facebook.com/mebletwojegopomyslu/
https://pl.pinterest.com/MebleTwojPomysl/

#mebletwojegopomyslu #mtp #drewno #klejonka #blaty #stopnie #wood #woodworking #jakzrobić #diy #felder #steblo #łóżko #lewitującełóżko #dąbrustic #diy