Odcinek 224 – cz.2 Lewitujące łóżko drewniane, dąb rustic, nawiercanie połączeń, szpachlowanie ubytków


Poklejone i przestrugane elementy ramy, wezgłowia zagłowia, Wypełniam ubytki, sęki czarną szpachlą i po utwardzeniu szlifuję. Wszystkie elementy formatuję na pile formatowej k690s. Przy użyciu frezarki domino df500 festool frezuję połączenia na kołki domino zarówno w elementach ramy jak i wezgłowiu. Na wyrówniarce strugam elementy do podtrzymania stelaży. Wiertłem forstnera nawiercam otwory puszkowe do mocowania śrub. Na elementach ramy montuję podtrzymki na stelaże.

……………………..

Zapraszam do Subskrypcji kanału YouTube, aby być na bieżąco:

https://www.youtube.com/mebletwojegopomyslu

MebleTwojegoPomyslu.pl – nadajemy drewnu kształt.

Zajmujemy się realizacją nieszablonowych zamówień, głównie z drewna litego.
Jako jedyny, Warsztat Stolarski – Meble Twojego Pomysłu zalewa meble, przedmioty wykonane z drewna i łączy elementy wizualne za pomocą żywicy.

Dzięki video realizacjom krok po kroku, zobaczycie jak z Waszych pomysłów powstają wymarzone meble i przedmioty z drewna.

Pokażemy jak zrobić od podstaw meble i konstrukcje drewniane, jak wykonać pomoce i szablony przydatne w warsztacie. Zobaczycie również jak używać narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz maszyn do obróbki drewna. Podzielimy się z Wami wiedzą i nabytym doświadczeniem.

https://www.facebook.com/mebletwojegopomyslu/
https://pl.pinterest.com/MebleTwojPomysl/

#mebletwojegopomyslu #mtp #drewno #klejonka #blaty #stopnie #wood #woodworking #jakzrobić #diy #felder #steblo #łóżko #lewitującełóżko #dąbrustic #diy