Odcinek 228 – Cz.2 Rozkładany stół z dostawkami dąb rustic, rozcinanie na fragmenty i frezowanie pod wzmocnienia


Po sformatowaniu blatu, zaznaczam miejsca cięcia i ustawiam na pile k690s przykładnicę równoległą jako zderzak. Rozcinam blat tak żeby zachować ciągłość usłojenia na czterech dostawkach i blacie. Blat po cięciu ma długość 130cm, a dostawka 4x 43cm. Na blacie i dostawkach zaznaczam i frezuję miejsca pod wzmocnienia z teownika. Teowniki przykręcam na wkręty. Szpachluję odsłonięte podczas cięcia miejsca i po utwardzeniu szlifuję na szlifierce długotaśmowej fs722 felder.

……………………..

Zapraszam do Subskrypcji kanału YouTube, aby być na bieżąco:

https://www.youtube.com/mebletwojegopomyslu

MebleTwojegoPomyslu.pl – nadajemy drewnu kształt.

Zajmujemy się realizacją nieszablonowych zamówień, głównie z drewna litego.
Jako jedyny, Warsztat Stolarski – Meble Twojego Pomysłu zalewa meble, przedmioty wykonane z drewna i łączy elementy wizualne za pomocą żywicy.

Dzięki video realizacjom krok po kroku, zobaczycie jak z Waszych pomysłów powstają wymarzone meble i przedmioty z drewna.

Pokażemy jak zrobić od podstaw meble i konstrukcje drewniane, jak wykonać pomoce i szablony przydatne w warsztacie. Zobaczycie również jak używać narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz maszyn do obróbki drewna. Podzielimy się z Wami wiedzą i nabytym doświadczeniem.

https://www.facebook.com/mebletwojegopomyslu/
https://pl.pinterest.com/MebleTwojPomysl/

#mebletwojegopomyslu #mtp #drewno #klejonka #blaty #stopnie #wood #woodworking #jakzrobić #diy #felder #steblo #stołdojadalni #stółzdostawkami #drewnianystół