Odcinek 156 – Cz.2 Montaż dębowej balustrady na schodach, słupki poręcze, maskownice / balustrade on the stairs

W warsztacie zostało mi jeszcze przyciąć na wymiar na pile formatowej felder k690s, klejonki które będą służyły jako maskownice na podłodze i wyszlifować szlifierką mimośrodową triton, oraz nawiercenie zaślepek pod wkręty. Na miejscu zabieram się za montaż słupków które będą przykręcone długimi wkrętami do kołków wbitych w ścianę. Słupni na balkonie montowane są do podłogi śrubami z podwójnym gwintem. Maskownice przyklejam do podłogi klejem poliuretanowym kleiberit 501 pur. Słupki kleiłem ze sobą kleiberit 303.2 i ściskałem ściskami śrubowymi wolfcraft. Poręcz przykręcałem do słupków wkrętami spax. Wszystkie krawędzie były fazowane frezem z promieniem. Otwory po wkrętach zaślepiłem wcześniej przygotowanymi zaślepkami dębowymi.

……………………..

Zapraszam do Subskrypcji kanału YouTube, aby być na bieżąco:
https://www.youtube.com/mebletwojegopomyslu

MebleTwojegoPomyslu.pl – nadajemy drewnu kształt.

Zajmujemy się realizacją nieszablonowych zamówień, głównie z drewna litego.
Jako jedyny, Warsztat Stolarski – Meble Twojego Pomysłu zalewa meble, przedmioty wykonane z drewna i łączy elementy wizualne za pomocą żywicy.

Dzięki video realizacjom krok po kroku, zobaczycie jak z Waszych pomysłów powstają wymarzone meble i przedmioty z drewna.

Pokażemy jak zrobić od podstaw meble i konstrukcje drewniane, jak wykonać pomoce i szablony przydatne w warsztacie. Zobaczycie również jak używać narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz maszyn do obróbki drewna. Podzielimy się z Wami wiedzą i nabytym doświadczeniem.

https://www.facebook.com/mebletwojegopomyslu/
https://pl.pinterest.com/MebleTwojPomysl/

Dodaj komentarz