Projekt kuchnia- Układanie płytek na ścianie i podłodze, system poziomującym, nakolanniki Wolfcraft

Przed nami druga część projektu kuchnia. W tym odcinku zabieram się za układanie płytek na ścianie i na podłodze. Najpierw muszę usunąć panele podłogowe i zagruntować podłożę. Płytki układam z systemem poziomującym. dzięki temu nie potrzebuję poziomicy do ciągłego sprawdzania czy płytki są równo ułożone. System sam poziomuje jedną płytkę do drugiej i dzięki temu nie ma nierówności. Płytki na ścianie układam od listwy przykręconej i wypoziomowanej na ścianie Wystarczy nałożyć klej do glazury i rozprowadzić go grzebieniem po ścianie. Odstępy w tym wypadku robię zwykłymi krzyżykami. Czas na fugę. Fugę rozprowadzam gumową pacą. Przy układaniu płytek w pozycji klęczącej pomagają nakolanniki Wolfcraft.  Po całym dniu układania płytek i fugowania nie czuć aż takiego zmęczenia kolan jak mogło by być przy pracy bez ochraniaczy.

……………………………………………………………………………………….

Link do  ochraniaczy na kolana:

https://swiatnarzedzi.pl/pl/p/Nakolanniki-uniwersalne-ochraniacze-na-kolana-Wolfcraft-4860000/7629

……………………………………………………………………………………….

Zapraszam do Subskrypcji kanału YouTube, aby być na bieżąco:
https://www.youtube.com/channel/UCQxiiqbiHp77Ky2bdjMbbxg

MebleTwojegoPomyslu.pl – nadajemy drewnu kształt.

Zajmujemy się realizacją nieszablonowych zamówień, głównie z drewna litego.
Jako jedyny, Warsztat Stolarski – Meble Twojego Pomysłu zalewa meble, przedmioty wykonane z drewna i łączy elementy wizualne za pomocą żywicy.

Dzięki video realizacjom krok po kroku, zobaczycie jak z Waszych pomysłów powstają wymarzone meble i przedmioty z drewna.

Pokażemy jak zrobić od podstaw meble i konstrukcje drewniane, jak wykonać pomoce i szablony przydatne w warsztacie. Zobaczycie również jak używać narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz maszyn do obróbki drewna. Podzielimy się z Wami wiedzą i nabytym doświadczeniem.

https://www.facebook.com/mebletwojegopomyslu/
https://pl.pinterest.com/MebleTwojPomysl/
……………………………………………………………………………………………

 

Dodaj komentarz