Ściana lakiernicza sucha, lakiernia – suszarnia

Sucha ściana lakiernicza w całości została wykonana przeze mnie. wymiary ściany to: 100cm wysokości na standardową wysokość filtrów, szerokość 200cm i głębokość 65cm. Cała ściana z przodu ma wysokość ponad 200cm. Konstrukcję wykonałem z profili stalowych o rozmiarze 3x2cm ścianka 2mm. Do ramy przykręciłem blachowkrętami blachę nierdzewną o grubości 1mm. Filtry zamontowane są w ceownikach. Bezpośrednio nad ścianą zamontowana jest przepustnica, dzięki której można otwierać i zamykać dopływ powietrza. Na przepustnicy zamontowany jest wentylator kanałowy przeciwwybuchowy o mocy 1,5 kw i wydajności ponad 8000 m3/h. Tuż na nim znajduje się redukcja połączona z rurą fi 355 zakończoną na zewnątrz daszkiem. Zasada przy montowaniu ściany lakierniczej w pomieszczeniach lakierniczych jest taka, że powietrze które jest zabierane na zewnątrz przez ścianę lakierniczą powinna być w takiej samej ilości wprowadzane do pomieszczenia. Wprowadzane powietrze powinno być w drugiej części popieszczenia. Powietrze wprowadzane powinno być przez wentylator, który pompuje powietrze  do komory przy suficie w której znajdują się filtry i nagrzewnica do nagrzania zimnego powietrza.

……………………………………………………………………………………………

Zapraszam do Subskrybcji, aby być na bieżąco:
https://www.youtube.com/channel/UCQxiiqbiHp77Ky2bdjMbbxg

MebleTwojegoPomyslu.pl – nadajemy drewnu kształt.

Dzięki video realizacjom krok po kroku, zobaczycie jak z Waszych pomysłów powstają wymarzone meble i przedmioty z drewna.

Pokażemy jak zrobić od podstaw meble i konstrukcje drewniane, jak wykonać pomoce i szablony przydatne w warsztacie. Zobaczycie również jak używać narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz maszyn do obróbki drewna. Podzielimy się z Wami wiedzą i nabytym doświadczeniem.

http://mebletwojegopomyslu.pl/
https://www.facebook.com/mebletwojegopomyslu/
http://www.spryciarze.pl/profil/507630
http://www.cda.pl/Meble_Twojego_Pomyslu
https://pl.pinterest.com/MebleTwojPomysl/

Warsztat Stolarski
Meble Twojego Pomysłu

Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
Share On Linkedin
Share On Pinterest
Share On Youtube
Contact us

Dodaj komentarz