Odcinek 210 – Stolik kawowy z plastra czarnego dębu wędzonego z nogami hairpin, ubytki z żywicy epoksydowej


Będąc na zakupach na suszarniach, znalazłem plaster czarnego dębu wędzonego. Po przeszlifowaniu na szlifierce szerokotaśmowej odsłoniły się pęknięcia i ubytki. Oczywiście zalewam ubytki żywicą epoksydową z czarnym barwnikiem. Wcześniej od spodu przyklejam taśmę żeby żywica nie wyciekła. Po utwardzeniu, żywicę szlifuję na szlifierce długo taśmowej felder fs722. Na pile formatowej odcinam popękane fragmenty. Krawędziom nadaję kształt turbo plane od arbortech. Całość szlifuję i zabezpieczam olejowoskiem Kemichal. Po przetarciu do sucha przykręcam nogi hairpin.

……………………..

Zapraszam do Subskrypcji kanału YouTube, aby być na bieżąco:

https://www.youtube.com/mebletwojegopomyslu

MebleTwojegoPomyslu.pl – nadajemy drewnu kształt.

Zajmujemy się realizacją nieszablonowych zamówień, głównie z drewna litego.
Jako jedyny, Warsztat Stolarski – Meble Twojego Pomysłu zalewa meble, przedmioty wykonane z drewna i łączy elementy wizualne za pomocą żywicy.

Dzięki video realizacjom krok po kroku, zobaczycie jak z Waszych pomysłów powstają wymarzone meble i przedmioty z drewna.

Pokażemy jak zrobić od podstaw meble i konstrukcje drewniane, jak wykonać pomoce i szablony przydatne w warsztacie. Zobaczycie również jak używać narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz maszyn do obróbki drewna. Podzielimy się z Wami wiedzą i nabytym doświadczeniem.

https://www.facebook.com/mebletwojegopomyslu/
https://pl.pinterest.com/MebleTwojPomysl/

#mebletwojegopomyslu #mtp #drewno #klejonka #blaty #stopnie #wood #woodworking #jakzrobić #diy

 #wood #stółrustykalny #steblo #nogidrewniane @mebletwojegopomyslu

Jedna myśl na temat “Odcinek 210 – Stolik kawowy z plastra czarnego dębu wędzonego z nogami hairpin, ubytki z żywicy epoksydowej

Możliwość komentowania jest wyłączona.