Triton TWX7 Workcentre i moduł pilarki stołowej CS001 – uniwersalny stół do obróbki drewna

Uniwersalny stół do obróbki drewna z Triton TWX7 Workcenter.
Wbudowany pojedynczy włącznik sieciowy z gniazdem, który daje możliwość bezpośredniego podłączenia elektronarzędzia oraz duży wyłącznik kolanowy. W komplecie moduł stolarski z otworami 40 x 20 mm do zaciśnięcia obrabianego materiału. Łatwe w montażu wkładane moduły szybko przekształcają stół do obsługi danego elektronarzędzia. Poziomujące śruby na każdym blacie, ułatwiają kalibrację jego poziomu. Możliwość złożenia stołu do kompaktowych rozmiarów znacznie ułatwia jego transport.

Precyzyjny moduł pilarki stołowej CS001 przeznaczony do użycia z systemem Workcentre TWX7. Moc silnika 1800 W, tarcza 254 mm TCT. Dokładna 86 mm regulacja wysokości stołu oraz 0-45° do wykonywania cięć ukośnych. Kątomierz oraz prowadnica równoległa do wykonywania cięć poprzecznych, wzdłużnych oraz ukośnych. Port odsysania znajduje się poniżej powierzchni stołu do skutecznego i dyskretny odpylania.

…………………………

Link do strony producenta: http://www.tritontools.com/pl-PL

………………………….

Link do produktu: http://sklep-drakpoltools.pl/29-triton

………………………….

#mebletwojegopomyslu #felder #triton #wolfcraft #kleiberit #jakzrobić #wood #woodworking #zróbtosam #poradnik #woodenchair #drewno #youtube

Zapraszam do Subskrypcji kanału YouTube, aby być na bieżąco:
https://www.youtube.com/mebletwojegopomyslu

MebleTwojegoPomyslu.pl – nadajemy drewnu kształt.

Zajmujemy się realizacją nieszablonowych zamówień, głównie z drewna litego.
Jako jedyny, Warsztat Stolarski – Meble Twojego Pomysłu zalewa meble, przedmioty wykonane z drewna i łączy elementy wizualne za pomocą żywicy.

Dzięki video realizacjom krok po kroku, zobaczycie jak z Waszych pomysłów powstają wymarzone meble i przedmioty z drewna.

Pokażemy jak zrobić od podstaw meble i konstrukcje drewniane, jak wykonać pomoce i szablony przydatne w warsztacie. Zobaczycie również jak używać narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz maszyn do obróbki drewna. Podzielimy się z Wami wiedzą i nabytym doświadczeniem.

https://www.facebook.com/mebletwojegopomyslu/
https://pl.pinterest.com/MebleTwojPomysl/

Dodaj komentarz