Odcinek 165 – Cz.2 Stolik kawowy z orzecha z nogami ze stali, zabezpieczony olejowoskiem

Zdejmujemy blat z prasy stolarskiej i bierzemy się za formatowanie. Formatowanie zaczynam od trasowania, od środka, łączenia klejonki. Pierwsze cięcie i łapie się stołu formatowego jako zera. Ubytki wypełniam poliamidem na gorąco, czyli system thermelt ottimo systems. Szlifowanie całości i odpylanie.

I teraz dzieje się magia, zabezpieczenie olejowoskiem twardym, dwie warstwy. Oczywiście koniecznie wałkiem dla równego rozłożenia zabezpieczenia. Zostały stalowe nogi. Przykręcam najpierw mufy do blatu a później nogi śrubami do muf, w ten sposób blat będzie mógł pracować a śruby ranem z nim. Stolik kawowy z wypełnieniem z żywicy epoksydowej jest gotowy.

#mebletwojegopomyslu #mtp #coffeetable

……………………..

Zapraszam do Subskrypcji kanału YouTube, aby być na bieżąco:
https://www.youtube.com/mebletwojegopomyslu

MebleTwojegoPomyslu.pl – nadajemy drewnu kształt.

Zajmujemy się realizacją nieszablonowych zamówień, głównie z drewna litego.
Jako jedyny, Warsztat Stolarski – Meble Twojego Pomysłu zalewa meble, przedmioty wykonane z drewna i łączy elementy wizualne za pomocą żywicy.

Dzięki video realizacjom krok po kroku, zobaczycie jak z Waszych pomysłów powstają wymarzone meble i przedmioty z drewna.

Pokażemy jak zrobić od podstaw meble i konstrukcje drewniane, jak wykonać pomoce i szablony przydatne w warsztacie. Zobaczycie również jak używać narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz maszyn do obróbki drewna. Podzielimy się z Wami wiedzą i nabytym doświadczeniem.

https://www.facebook.com/mebletwojegopomyslu/
https://pl.pinterest.com/MebleTwojPomysl/

Dodaj komentarz