Wolfcraft – wiertła Forstnera w zestawie i osobno

Wiertła Forstnera firmy Wolfcraft mogliście już widzieć w kilku realizacjach i jak do tej pory spisują się świetnie. Nie przypalają materiału i praca nimi jest szybsza niż zwykłymi wiertłami puszkowymi. Boki wiertła są ustawione pod lekkim kątem i schodzą się od ostrza w stronę trzpienia. Dzięki temu ścianki nie mają kontaktu z materiałem i nie paką drewna. Brak styku to także mniejsza temperatura przez brak tarcia a to nie rozhartuje tak szybko stali z jakiej jest wykonane wiertło. Na krawędziach są wpusty dzięki którym mamy czysty odwiert a materiał jest bez wyrwań.

……………………………………………………………………………………….

Zapraszam do Subskrypcji kanału YouTube, aby być na bieżąco:
https://www.youtube.com/channel/UCQxiiqbiHp77Ky2bdjMbbxg

MebleTwojegoPomyslu.pl – nadajemy drewnu kształt.

Zajmujemy się realizacją nieszablonowych zamówień, głównie z drewna litego.
Jako jedyny, Warsztat Stolarski – Meble Twojego Pomysłu zalewa meble, przedmioty wykonane z drewna i łączy elementy wizualne za pomocą żywicy.

Dzięki video realizacjom krok po kroku, zobaczycie jak z Waszych pomysłów powstają wymarzone meble i przedmioty z drewna.

Pokażemy jak zrobić od podstaw meble i konstrukcje drewniane, jak wykonać pomoce i szablony przydatne w warsztacie. Zobaczycie również jak używać narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz maszyn do obróbki drewna. Podzielimy się z Wami wiedzą i nabytym doświadczeniem.

https://www.facebook.com/mebletwojegopomyslu/
https://pl.pinterest.com/MebleTwojPomysl/
……………………………………………………………………………………………

Dodaj komentarz