Projekt kuchnia- jak zrobić szafki kuchenne wiszące, stojące, montaż zabudowy

Płytki na ścianach i podłodze gotowe, fronty w lakierowaniu a blaty poolejowane. Czas ustawiać wszystkie korpusy szafek. Zaczynam od  zabudowy szafek wiszących. Na ścianie montuję listwę na której zaczepione będą szafki na regulowanych zaczepach. Wszystkie szafki wiszące należy wypoziomować poziomicą i skręcić ze sobą wkrętami żeby nie było żadnych szczelin i żeby fronty się licowały ze sobą bez uskoków. Do skrajnej szafki ustawiam wysoki słupek i od niego ustawiam dolną zabudowę szafek stojących. W słupku znajdować się będzie mikrofala i piekarnik. Po prawej stronie słupka jest lodówka a nad nią szafka.Od słupka ustawiam resztę szafek dolnych w których będzie płyta kuchenna indukcja i zlew. Szafka narożna oddzielona jest pod szafki z szufladami blum blendą.  Wyspa z blatem jest na środku kuchni i łączy się blendami ze zmywarką. Większość szafek w zabudowie kuchennej jest standardowych wymiarów.  Szafki odstają od ściany 56cm. Blat będzie na wysokości 90cm. Między blatem a wiszącymi szafkami jest światło 50cm Wiszące szafki mają głębokość 30cm.

……………………………………………………………………………………….

Zapraszam do Subskrypcji kanału YouTube, aby być na bieżąco:
https://www.youtube.com/channel/UCQxiiqbiHp77Ky2bdjMbbxg

MebleTwojegoPomyslu.pl – nadajemy drewnu kształt.

Zajmujemy się realizacją nieszablonowych zamówień, głównie z drewna litego.
Jako jedyny, Warsztat Stolarski – Meble Twojego Pomysłu zalewa meble, przedmioty wykonane z drewna i łączy elementy wizualne za pomocą żywicy.

Dzięki video realizacjom krok po kroku, zobaczycie jak z Waszych pomysłów powstają wymarzone meble i przedmioty z drewna.

Pokażemy jak zrobić od podstaw meble i konstrukcje drewniane, jak wykonać pomoce i szablony przydatne w warsztacie. Zobaczycie również jak używać narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz maszyn do obróbki drewna. Podzielimy się z Wami wiedzą i nabytym doświadczeniem.

https://www.facebook.com/mebletwojegopomyslu/
https://pl.pinterest.com/MebleTwojPomysl/
……………………………………………………………………………………………

Jedna myśl na temat “Projekt kuchnia- jak zrobić szafki kuchenne wiszące, stojące, montaż zabudowy

  1. Witam!
    Jestem na etapie projektowania kuchni.
    Zauważyłem, że jeden bok pana szafki stojącej jest w kolorze frontów. Jest to pomalowany mdf?
    Jeśli tak to czy prawdą jest, że mdf nie nadaje się na korpusy szafek?
    Pozdrawiam Krzysztof.

Dodaj komentarz