Jak zrobić układ sprężonego powietrza do lakierni, kompresor, filtry, separatory cyklonowe, reduktor

Kolejny temat z tych ciekawych i trudnych.
Z tego filmu dowiecie się, że jest wiele czynników które wpływają na wykonanie prawidłowego układu sprężonego powietrza. Nie tylko w lakierniach, ale wszędzie tam gdzie jest potrzebne czyste powietrze bez wtrąceń takich jak woda, olej i zanieczyszczenia.
Oczywiście układ zaczyna się od kompresora którego wielkość musi być dobrana do pracy jaką wykonujemy. Filtry. W moim przypadku filtr grawitacyjny, najtańszy filtr dostępny na rynku oraz separatory cyklonowe. Za filtrami reduktor do ustawienia odpowiedniego ciśnienia powietrza, oraz same pistolety. Dobór odpowiedniego asortymentu i parametrów jest bardzo ważny w lakierni.

.……………………………………………………………………………………….

Zapraszam do Subskrypcji kanału YouTube, aby być na bieżąco:
https://www.youtube.com/mebletwojegopomyslu

MebleTwojegoPomyslu.pl – nadajemy drewnu kształt.

Zajmujemy się realizacją nieszablonowych zamówień, głównie z drewna litego.
Jako jedyny, Warsztat Stolarski – Meble Twojego Pomysłu zalewa meble, przedmioty wykonane z drewna i łączy elementy wizualne za pomocą żywicy.

Dzięki video realizacjom krok po kroku, zobaczycie jak z Waszych pomysłów powstają wymarzone meble i przedmioty z drewna.

Pokażemy jak zrobić od podstaw meble i konstrukcje drewniane, jak wykonać pomoce i szablony przydatne w warsztacie. Zobaczycie również jak używać narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz maszyn do obróbki drewna. Podzielimy się z Wami wiedzą i nabytym doświadczeniem.

https://www.facebook.com/mebletwojegopomyslu/
https://pl.pinterest.com/MebleTwojPomysl/

Dodaj komentarz