Cz 2. Montaż frontów kuchennych, zawiasów i podnośników GTV, podsumowanie / Kitchen with oak

 

 

 

Drugi odcinek zaczynamy od montażu tylnej ścianki szuflady za pomocą wkrętów. Za pomocą liniału zaznaczam miejsca w których przykręcę prowadniki do montowania frontów kuchennych lakierowanych w białym półmacie. Przykręcam prowadniku i i wystarczy włożyć je w szufladę żeby złapał zatrzask. Do frontów szafek górnych montuję zawiasy puszkowe gtv prestige za pomocą poziomicy i wkrętów. Następnie przykręcam do szafek na odpowiednik wysokości. Szafki górne będą miały fronty podnoszone do góry. Do tego potrzebuję podnośników gtv z pełną regulacją. Na koniec zostało do zainstalowania gniazdo nablatowe, gniazdo Schuko. Za pomocą wyrzynarki wycinam otwór i gniazda pasują jak ulał;]

#mebletwojegopomyslu #felder #triton #wolfcraft #kleiberit #jakzrobić #wood #woodworking #zróbtosam #poradnik #woodenchair #drewno #youtube #kuchnia #zabudowakuchenna #kuchniazdrewna

……………………..

Akcesoria GTV: https://www.gtv.com.pl/pl/produkty/katalog-online/akcesoria-funkcyjne

……………………..

Zapraszam do Subskrypcji kanału YouTube, aby być na bieżąco:
https://www.youtube.com/mebletwojegopomyslu

MebleTwojegoPomyslu.pl – nadajemy drewnu kształt.

Zajmujemy się realizacją nieszablonowych zamówień, głównie z drewna litego.
Jako jedyny, Warsztat Stolarski – Meble Twojego Pomysłu zalewa meble, przedmioty wykonane z drewna i łączy elementy wizualne za pomocą żywicy.

Dzięki video realizacjom krok po kroku, zobaczycie jak z Waszych pomysłów powstają wymarzone meble i przedmioty z drewna.

Pokażemy jak zrobić od podstaw meble i konstrukcje drewniane, jak wykonać pomoce i szablony przydatne w warsztacie. Zobaczycie również jak używać narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz maszyn do obróbki drewna. Podzielimy się z Wami wiedzą i nabytym doświadczeniem.

https://www.facebook.com/mebletwojegopomyslu/
https://pl.pinterest.com/MebleTwojPomysl/

Dodaj komentarz