Cz.3 Klejenie nóg, lakierowanie, wykańczanie stolików kawowych z trójkątnymi zaokrąglonymi blatami

Zbliżamy się do końca realizacji. Nogi mam gotowe, zostało tylko przecięcie na długość na pile tarczowej felder k690s i klejenie w wywierconych otworach. Do klejenia używam kleju kleiberit 303.2. Nogi dociskam do blatu ściskami.Po utwardzeniu kleju nadmiar usuwam dłutem narex i zabieram się za szlifowanie. Wszystkie pęknięcia i ubytki wypełniam poliamidem systemu thermelt. Po wypełnieniu szczeliny poliamirem odbieram jego temperaturę kostką z aluminium. Nadmiar poliamidu ścinam ostrym nożem. Do nadania kształtu i wyrównania szlifuję papierem gradacji p80 i wyższymi. Nogi wyrównuję również szlifując końce. Krawędzi blatu frezuję szlifierką makity z frezem cmt o kącie 45 stopni. Zostaje tylko lakierowanie lakierem wodnym bona wawe.

Zapraszam do Subskrypcji kanału YouTube, aby być na bieżąco:
https://www.youtube.com/mebletwojegopomyslu

MebleTwojegoPomyslu.pl – nadajemy drewnu kształt.

Zajmujemy się realizacją nieszablonowych zamówień, głównie z drewna litego.
Jako jedyny, Warsztat Stolarski – Meble Twojego Pomysłu zalewa meble, przedmioty wykonane z drewna i łączy elementy wizualne za pomocą żywicy.

Dzięki video realizacjom krok po kroku, zobaczycie jak z Waszych pomysłów powstają wymarzone meble i przedmioty z drewna.

Pokażemy jak zrobić od podstaw meble i konstrukcje drewniane, jak wykonać pomoce i szablony przydatne w warsztacie. Zobaczycie również jak używać narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz maszyn do obróbki drewna. Podzielimy się z Wami wiedzą i nabytym doświadczeniem.

https://www.facebook.com/mebletwojegopomyslu/
https://pl.pinterest.com/MebleTwojPomysl/

Dodaj komentarz