Odcinek 204 – Drewniany stojak edukacyjny, baby gym


W tej realizacji wykonamy baby gym dla dziecka, stojak edukacyjny z drewna jesionu i egzotyka. Na początku rozcinam tarcicę jesionową na pile formatowej k690s i wyrównuję na wyrówniarko grubiarce felder ad741. Na pile taśmowej fb610 rozcinam małe fragmenty egzotyka. do wykonania stojaka będę potrzebował wałka więc zakładam noże na głowicę frezarską do zaokrągleń. Na frezarce dolnowrzecionowej f700z ustawiam frez i za pomocą posuwu frezuję wałek. robię nawierty pod stopery z egzotyka i po szlifowaniu wszystkich elementów zabezpieczam całość olejowoskiem.

……………………..

Zapraszam do Subskrypcji kanału YouTube, aby być na bieżąco:

https://www.youtube.com/mebletwojegopomyslu

MebleTwojegoPomyslu.pl – nadajemy drewnu kształt.

Zajmujemy się realizacją nieszablonowych zamówień, głównie z drewna litego.
Jako jedyny, Warsztat Stolarski – Meble Twojego Pomysłu zalewa meble, przedmioty wykonane z drewna i łączy elementy wizualne za pomocą żywicy.

Dzięki video realizacjom krok po kroku, zobaczycie jak z Waszych pomysłów powstają wymarzone meble i przedmioty z drewna.

Pokażemy jak zrobić od podstaw meble i konstrukcje drewniane, jak wykonać pomoce i szablony przydatne w warsztacie. Zobaczycie również jak używać narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz maszyn do obróbki drewna. Podzielimy się z Wami wiedzą i nabytym doświadczeniem.

https://www.facebook.com/mebletwojegopomyslu/
https://pl.pinterest.com/MebleTwojPomysl/

#mebletwojegopomyslu #mtp #drewno #klejonka #blaty #stopnie #wood #woodworking #jakzrobić #diy

 #wood #babygim #drewnianystojakedukacyjny