Odcinek 212 – Cz.1 Dębowa szafka nocna z szufladą – przygotowanie klejonki i zacinanie boków na pile


Pracę nad szafkami nocnymi zaczynam od brzegowania tarcicy dębowej i rozcinania na fryzy na pile tarczowej k690s. Następnie wszystkie elementy strugam na wyrówniarko grubościówce ad741. Po selekcji fryzy, kleję klejonki na prasie stolarskiej pneumatycznej trapezowej steblo. Po utwardzeniu kleju kleiberit 303.0

Klejonki strugam na grubość w grubościówce felder. Na pile zacinam kąt 45 stopni. Zacięcie będzie od frontu szafki nocnej. Również boki zacinam pod kątem 45 stopni formatując klejonki na szerokości.

……………………..

Zapraszam do Subskrypcji kanału YouTube, aby być na bieżąco:

https://www.youtube.com/mebletwojegopomyslu

MebleTwojegoPomyslu.pl – nadajemy drewnu kształt.

Zajmujemy się realizacją nieszablonowych zamówień, głównie z drewna litego.
Jako jedyny, Warsztat Stolarski – Meble Twojego Pomysłu zalewa meble, przedmioty wykonane z drewna i łączy elementy wizualne za pomocą żywicy.

Dzięki video realizacjom krok po kroku, zobaczycie jak z Waszych pomysłów powstają wymarzone meble i przedmioty z drewna.

Pokażemy jak zrobić od podstaw meble i konstrukcje drewniane, jak wykonać pomoce i szablony przydatne w warsztacie. Zobaczycie również jak używać narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz maszyn do obróbki drewna. Podzielimy się z Wami wiedzą i nabytym doświadczeniem.

https://www.facebook.com/mebletwojegopomyslu/
https://pl.pinterest.com/MebleTwojPomysl/

#mebletwojegopomyslu #mtp #drewno #klejonka #blaty #stopnie #wood #woodworking #jakzrobić #diy

 #wood #felder #silentpower #wałspiralny @mebletwojegopomyslu