Odcinek 230 – Cz.4 Rozkładany stół z dostawkami dąb rustic montaż okuć systemów na dostawkach i rozsuwanych nogach


Do rozsuwanych nóg montuję kątowniki które będą przykręcane do blatów w każdym ustawieniu. Otwory w blatach i dostawkach będą nawiercane według powtarzalnych ustawień, tak żeby zarówno nogi jak i kolejna dostawka pasowały idealnie. Nawiercam otwory pod mufy i przykręcam je z odrobiną kleju. Przykręcam okucia dokładając kolejne elementy blatu. Po sprawdzeniu czy wszystko jest przykręcone jak należy szlifuję wierzchnią stronę blatów papierem P180 i po odpyleniu nakładam drugą warstwę olejowosku kemichal. Po utwardzeniu pakuję całość na auto i jadę do klienta. Na miejscu prezentacja w różnych wersjach długości;]

……………………..

Zapraszam do Subskrypcji kanału YouTube, aby być na bieżąco:

https://www.youtube.com/mebletwojegopomyslu

MebleTwojegoPomyslu.pl – nadajemy drewnu kształt.

Zajmujemy się realizacją nieszablonowych zamówień, głównie z drewna litego.
Jako jedyny, Warsztat Stolarski – Meble Twojego Pomysłu zalewa meble, przedmioty wykonane z drewna i łączy elementy wizualne za pomocą żywicy.

Dzięki video realizacjom krok po kroku, zobaczycie jak z Waszych pomysłów powstają wymarzone meble i przedmioty z drewna.

Pokażemy jak zrobić od podstaw meble i konstrukcje drewniane, jak wykonać pomoce i szablony przydatne w warsztacie. Zobaczycie również jak używać narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz maszyn do obróbki drewna. Podzielimy się z Wami wiedzą i nabytym doświadczeniem.

https://www.facebook.com/mebletwojegopomyslu/
https://pl.pinterest.com/MebleTwojPomysl/

#mebletwojegopomyslu #mtp #drewno #klejonka #blaty #stopnie #wood #woodworking #jakzrobić #diy #felder #steblo #stołdojadalni #stółzdostawkami #drewnianystół