Wszystko o pilarce formatowej Felder K 690 S / K 700 S – Cz.1

Kolejna prezentacja sprzętu z mojego warsztatu. Dzisiejszy odcine w całości poświęcę na omówienie pilarki formatowej Felder K 690 S. Korpus piły mojej to korpus maszyny K 700 S. Przed zakupem formatówki należy zadać sobie pytanie: do czego potrzebujemy takiej maszyny i jakie elementy będziemy na niej cieli. Te pytanie pozwolą nam zawęzić poszukiwania. oczywiście najważniejsze jest miejsce. Jest to maszyna stacjonarna i potrzebuje miejsca na przesuwanie stołu formatowego i na cięcie po szerokości. W tym modelu jest zamontowany stół formatowy o długości 3200mm z systemem X-Roll – Rolkowy system prowadzenia stołu formatowego. Teleskopowa przykładnica poprzeczna ma długość do tarczy tnącej również długość 3200mm. Od tarczy do przykładnicy do cięć równoległych jest długość 1250mm. Na tej pilarce można obrabiać naprawdę duże materiały.

Więcej informacji:

https://pl.felder-group.com/pl-pl/produkty/pilarki-stolowe-i-pilarki-formatowe/pilarka-formatowa-k-690-s.html#lightbox-content-8743

Katalog:

http://fms.felder-group.com/Kataloge/FG/Gesamtkatalog_2016/16FG-02-HC-POL-1/#38

……………………………………………………………………………………….

Zapraszam do Subskrypcji kanału YouTube, aby być na bieżąco:
https://www.youtube.com/channel/UCQxiiqbiHp77Ky2bdjMbbxg

MebleTwojegoPomyslu.pl – nadajemy drewnu kształt.

Zajmujemy się realizacją nieszablonowych zamówień, głównie z drewna litego.
Jako jedyny, Warsztat Stolarski – Meble Twojego Pomysłu zalewa meble, przedmioty wykonane z drewna i łączy elementy wizualne za pomocą żywicy.

Dzięki video realizacjom krok po kroku, zobaczycie jak z Waszych pomysłów powstają wymarzone meble i przedmioty z drewna.

Pokażemy jak zrobić od podstaw meble i konstrukcje drewniane, jak wykonać pomoce i szablony przydatne w warsztacie. Zobaczycie również jak używać narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz maszyn do obróbki drewna. Podzielimy się z Wami wiedzą i nabytym doświadczeniem.

http://www.spryciarze.pl/profil/507630
http://www.cda.pl/Meble_Twojego_Pomyslu
https://pl.pinterest.com/MebleTwojPomysl/
……………………………………………………………………………………………

Dodaj komentarz