Odcinek 225 – cz.3 Lewitujące łóżko drewniane, dąb rustic, nawiercanie otworów na śruby, frezowanie i wykańczanie


Wypełniam szpachlą ubytki które odsłoniły się po szlifowaniu. Na wiertarce poziomej fd250 nawiercam otwory w ramie pod śruby ściągające. Na pile felder zacinam połączenie środkowych kantówek wspierających stelaże. za pomocą małej frezarki frezuję krawędzie wszystkich elementów. Rozcinam i sklejam elementy na nogi. Do wezgłowia przyklejam nogi i ściskam ściskami. Szlifuję wszystkie elementy lewitującego łózka i zabezpieczam olejowoskiem kemichal.

……………………..

Zapraszam do Subskrypcji kanału YouTube, aby być na bieżąco:

https://www.youtube.com/mebletwojegopomyslu

MebleTwojegoPomyslu.pl – nadajemy drewnu kształt.

Zajmujemy się realizacją nieszablonowych zamówień, głównie z drewna litego.
Jako jedyny, Warsztat Stolarski – Meble Twojego Pomysłu zalewa meble, przedmioty wykonane z drewna i łączy elementy wizualne za pomocą żywicy.

Dzięki video realizacjom krok po kroku, zobaczycie jak z Waszych pomysłów powstają wymarzone meble i przedmioty z drewna.

Pokażemy jak zrobić od podstaw meble i konstrukcje drewniane, jak wykonać pomoce i szablony przydatne w warsztacie. Zobaczycie również jak używać narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz maszyn do obróbki drewna. Podzielimy się z Wami wiedzą i nabytym doświadczeniem.

https://www.facebook.com/mebletwojegopomyslu/
https://pl.pinterest.com/MebleTwojPomysl/

#mebletwojegopomyslu #mtp #drewno #klejonka #blaty #stopnie #wood #woodworking #jakzrobić #diy #felder #steblo #łóżko #lewitującełóżko #dąbrustic #diy