Jak zrobić drewniane świeczniki zalane żywicą Ciech.

Pokażę wam jak zrobić drewniane świeczniki zalane żywicą epoksydową Ciech Sarzyna. Na początku potrzebuje drewnianych klocków różnej wysokości. Formatujemy je na pile stołowej tak aby po postawieniu stały równo. Żywicą zalewam dolną część klocka aby zasklepić pory, jeśli chcemy mieć w żywicy pęcherzyki powietrza wychodzące z drewna, przypomina to efekt wrzenia. Górną część świecznika zaklejamy taśmą aby stworzyć barierę przed wylaniem żywicy. Zalewamy żywicę od góry na ustaloną wysokość. Po zastygnięciu świeczniki są prawie gotowe, teraz musimy nadać im odpowiedni kształt. Do tego celu używam szlifierki. Następnym krokiem jest nawiercenie otworów pod świeczki. do trasowani oczywiście użyłem mojego ulubionego pomocnika. Nawierty robiłem wiertłem płytkowym. Jeszcze logo. Zmatowione świeczniki wystarczy tylko pokryć cienką warstwą żywicy aby znów nabrała połysku. Efekt wyszedł genialnie, pęcherzyki powietrza wychodzące z drewna robią wrażenie.
……………………………………………………………………………………………

Zapraszam do Subskrybcji, aby być na bieżąco:
https://www.youtube.com/channel/UCQxiiqbiHp77Ky2bdjMbbxg

MebleTwojegoPomyslu.pl – nadajemy drewnu kształt.

Dzięki video realizacjom krok po kroku, zobaczycie jak z Waszych pomysłów powstają wymarzone meble i przedmioty z drewna.

Pokażemy jak zrobić od podstaw meble i konstrukcje drewniane, jak wykonać pomoce i szablony przydatne w warsztacie. Zobaczycie również jak używać narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz maszyn do obróbki drewna. Podzielimy się z Wami wiedzą i nabytym doświadczeniem.

http://mebletwojegopomyslu.pl/
https://www.facebook.com/mebletwojegopomyslu/
http://www.spryciarze.pl/profil/507630
http://www.cda.pl/Meble_Twojego_Pomyslu
https://pl.pinterest.com/MebleTwojPomysl/

Warsztat Stolarski
Meble Twojego Pomysłu
…………………………………………………………………………………………..

Dodaj komentarz