Cz. 5 Drewniane krzesła podsumowanie, wzmacnianie ramy, szlifowanie, olejowanie / wooden chair

Jesteśmy już na finiszu. Na pilarce taśmowej fb610 zacinam pod kątem małe fragmenty jesionu do wzmocnienia ramy krzeseł. Trójkąty łączę do ramy za pomocą kleju kleiberit 303.2 i ścisków wolfcraft. Całość szlifuję ręcznie oraz szlifierką mimośrodową triton. Na pile tarczowej felder k690s rozcinam klejonkę jesionową o grubości 19mm na formatki. To z nich powstaną siedziska. Wszystkie krzesła zabezpieczam twardym olejowoskiem Osmo.

#mebletwojegopomyslu #felder #triton #wolfcraft #kleiberit #krzesła #jakzrobić #wood #woodworking #zróbtosam #poradnik #woodenchair

Zapraszam do Subskrypcji kanału YouTube, aby być na bieżąco:
https://www.youtube.com/mebletwojegopomyslu

MebleTwojegoPomyslu.pl – nadajemy drewnu kształt.

Zajmujemy się realizacją nieszablonowych zamówień, głównie z drewna litego.
Jako jedyny, Warsztat Stolarski – Meble Twojego Pomysłu zalewa meble, przedmioty wykonane z drewna i łączy elementy wizualne za pomocą żywicy.

Dzięki video realizacjom krok po kroku, zobaczycie jak z Waszych pomysłów powstają wymarzone meble i przedmioty z drewna.

Pokażemy jak zrobić od podstaw meble i konstrukcje drewniane, jak wykonać pomoce i szablony przydatne w warsztacie. Zobaczycie również jak używać narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz maszyn do obróbki drewna. Podzielimy się z Wami wiedzą i nabytym doświadczeniem.

https://www.facebook.com/mebletwojegopomyslu/
https://pl.pinterest.com/MebleTwojPomysl/

Dodaj komentarz