Ekskluzywne biurko dla gracza, streamera

Kolejny projekt ekskluzywnego specjalistycznego biurka dla gracza i streamera gotowy. Takiego biurka nie będzie miał każdy. Powstał jedyny i niepowtarzalny egzemplarz oznaczony Certyfikatem Autentyczności. Certyfikat Autentyczności dołączony jest do unikatowej sygnatury zatopionej pod powłoką żywiczną dolnej części blatu i świadczy o autentycznym wykonaniu, z produktów najwyższej klasy i co najważniejsze, że jest jedynym egzemplarzem. Biurko ma grubość 4cm i w całości wykonane jest z klejonki drewna bukowego 1 kl. Biurko jest wymiarów 200cm na 95cm i składa się z dwóch blatów niestykających się ze sobą. Front ma strukturę naturalną, nieregularną. Pęknięcie deski powstrzymane za pomocą drewnianego klina (mucha, motyl). Wykonane otwory służą do montażu uchwytów mocujących monitory i inne urządzenia niezbędne na stanowisku Streamera. We froncie blatu na szerokości 100cm, została zrobiona redukcja w grubości z 4cm na 2cm, również do montażu sprzętu. Kanion pomiędzy blatami, oraz ubytek w desce, zalany został w całości bezbarwną przeźroczystą żywicą, jak również cała powierzchnia, spód i nogi. Jednolita tafla z żywicy robi efekt głębi i szkła. Idealnie nadaje się również na stół konferencyjny do spotkań biznesowych, ekskluzywne biurko do gabinetu, biurko dla informatyka, czy oryginalny stół do jadalni.

 

 

……………………………………………………………………………………………

Cały proces realizacji do obejrzenia poniżej:

……………………………………………………………………………………………

……………………………………………………………………………………………

……………………………………………………………………………………………

Zapraszam do Subskrybcji kanału YouTube, aby być na bieżąco:
https://www.youtube.com/channel/UCQxiiqbiHp77Ky2bdjMbbxg

MebleTwojegoPomyslu.pl – nadajemy drewnu kształt.

Zajmujemy się realizacją nieszablonowych zamówień, głównie z drewna litego.
Jako jedyny, Warsztat Stolarski – Meble Twojego Pomysłu zalewa meble, przedmioty wykonane z drewna i łączy elementy wizualne za pomocą żywicy.

Dzięki video realizacjom krok po kroku, zobaczycie jak z Waszych pomysłów powstają wymarzone meble i przedmioty z drewna.

Pokażemy jak zrobić od podstaw meble i konstrukcje drewniane, jak wykonać pomoce i szablony przydatne w warsztacie. Zobaczycie również jak używać narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz maszyn do obróbki drewna. Podzielimy się z Wami wiedzą i nabytym doświadczeniem.

http://www.spryciarze.pl/profil/507630
http://www.cda.pl/Meble_Twojego_Pomyslu
https://pl.pinterest.com/MebleTwojPomysl/
……………………………………………………………………………………………