Odcinek 196 -Cz.3 Dębowy stolik kawowy z kanionem z czarnej żywicy stalowe nogi, lakierowanie i polerowanie


Lakier na spodzie stolika jest już utwardzony więc jeszcze przed lakierowaniem góry zabieram się za nawiercenie pod mufy do montażu nóg. Nawiercam wiertłem otwory, fazuję i wkręcam mufy. Polakierowany spód zabezpieczam papierem żeby podczas lakierowania góry pył nie osiadał na powierzchni i nie matowił jej. Rozrabiam lakier ICA i lakieruję górę stolika. Lakieru nakładam dwie warstwy. po utwardzeniu lakieru szlifuję powierzchnię kanionu P1200, P1500, P2000, P3000. Na kanion z żywicy nakładam pastę polerską i poleruję całość. Montuję stalowe nogi do wkręconych muf i stolik kawowy mamy gotowy.

……………………..

Zapraszam do Subskrypcji kanału YouTube, aby być na bieżąco:

https://www.youtube.com/mebletwojegopomyslu

MebleTwojegoPomyslu.pl – nadajemy drewnu kształt.

Zajmujemy się realizacją nieszablonowych zamówień, głównie z drewna litego.
Jako jedyny, Warsztat Stolarski – Meble Twojego Pomysłu zalewa meble, przedmioty wykonane z drewna i łączy elementy wizualne za pomocą żywicy.

Dzięki video realizacjom krok po kroku, zobaczycie jak z Waszych pomysłów powstają wymarzone meble i przedmioty z drewna.

Pokażemy jak zrobić od podstaw meble i konstrukcje drewniane, jak wykonać pomoce i szablony przydatne w warsztacie. Zobaczycie również jak używać narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz maszyn do obróbki drewna. Podzielimy się z Wami wiedzą i nabytym doświadczeniem.

https://www.facebook.com/mebletwojegopomyslu/
https://pl.pinterest.com/MebleTwojPomysl/

#mebletwojegopomyslu #mtp #drewno #klejonka #blaty #stopnie #wood #woodworking #jakzrobić #diy

#felderchallenge #feldergroup #wood #epoxy #coffeetable