Jak naprawić źle zalany blat żywicą epoksydową

Zalewanie żywicą epoksydową powierzchni płaskich nie należy do prostych czynności i trzeba się liczyć z tym, że w trakcie zalewania mogą zdarzyć się różne rzeczy, które będą miały wpływ na efekt końcowy. Jeśli zdarzy się już, że zalewanie nie wyjdzie jak tak trzeba po utwardzeni należy zmatowić powierzchnię i zalać jeszcze raz. Blat na którym pracowałem okazało się, że po utwardzeniu żywicy powstały kratery i przebarwienia. Zacząłem od matowienia powierzchni. Następnie szmatką i sprężonym powietrzem usunąłem zanieczyszczenia z blatu. Zalewanie żywicą musi odbywać się w jak najbardziej sterylnych warunkach. Po odmierzeniu proporcji żywicy i utwardzacza, przemieszałem i wylałem na przygotowanym blacie. Rozprowadzona żywica rozpłynęła się po całości. Zostało tylko usunąć nadmiar pęcherzyków powietrza opalarką i gotowe.

……………………………………………………………………………………………

Zapraszam do Subskrybcji, aby być na bieżąco:
https://www.youtube.com/channel/UCQxiiqbiHp77Ky2bdjMbbxg

MebleTwojegoPomyslu.pl – nadajemy drewnu kształt.

Dzięki video realizacjom krok po kroku, zobaczycie jak z Waszych pomysłów powstają wymarzone meble i przedmioty z drewna.

Pokażemy jak zrobić od podstaw meble i konstrukcje drewniane, jak wykonać pomoce i szablony przydatne w warsztacie. Zobaczycie również jak używać narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz maszyn do obróbki drewna. Podzielimy się z Wami wiedzą i nabytym doświadczeniem.

http://mebletwojegopomyslu.pl/
https://www.facebook.com/mebletwojegopomyslu/
http://www.spryciarze.pl/profil/507630
http://www.cda.pl/Meble_Twojego_Pomyslu
https://pl.pinterest.com/MebleTwojPomysl/

Warsztat Stolarski
Meble Twojego Pomysłu

Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
Share On Linkedin
Share On Pinterest
Share On Youtube
Contact us

Dodaj komentarz