Proxxon IBS/E wielofunkcyjna wiertarko szlifierka do prac precyzyjnych

Proxxon IBS/E to elektryczne mikronarzędzie niemieckiej marki, które imponuje parametrami i wielofunkcyjnością. Urządzenie dla profesjonalistów, dla mechaników precyzyjnych, optyków,
modelarzy, jubilerów czy osób zajmujących się elektroniką. IBS/E służy do wiercenia, szlifowania, polerowania, cięcia, wycinania, czyszczenia czy grawerowania i sygnowania. Sprawdza się tam, gdzie liczy się poręczność i precyzja przy pracy w połączeniu z wysoką mocą urządzenia.

Ważącą zaledwie 500 gramów wiertarko-szlifierkę wyposażono w mocny 100W silnik, urządzenie pracuje cicho i odznacza się niskim poziomem wibracji. IBS/E posiada elektroniczną kontrolę obrotów w zakresie od 5000 do 20000 obrotów na minutę. Wiertarkę wyposażono w stabilną, 3-elementową obudowę ze wzmocnionego włóknem szklanym poliamidu z miękkimi wstawkami w obrębie uchwytu.
IBS/E wykorzystuje stalowe zaciski z trzema zacięciami, które praktycznie eliminują bicie. Ponadto wiertarka posiada obudowę głowicy z ciśnieniowego aluminium, sprzyjającą lepszemu odprowadzaniu ciepła, a co za tym idzie – dłuższej pracy. Aluminiowa głowica lepiej stabilizuje przekładnie i łożyskowanie, co zwiększa trwałość urządzenia. na końcu obudowy znajduje się 20-milimetrowa tuleja MICTROMOT, która pozwala na mocowanie do statywów do wiercenia i do stołów. W zestawie z wiertarko-szlifierką umieszczoną w polipropylenowej walizce znalazło się 6 zacisków narzędziowych MICROMOT 1 – 1,5 – 2 – 2,4 – 3 – 3,2 mm z nakrętką zaciskową.

Więcej informacji:

……………………………………………………………………………………….

 Proxxon IBS/E:

https://swiatnarzedzi.pl/pl/p/Szlifierko-wiertarka-Proxxon-IBSE%2C-walizka-i-osprzet-28481-polska-gwarancja/477

……………………………………………………………………………………….

Wałek giętki Proxxon 110/P 100 cm:

https://swiatnarzedzi.pl/pl/p/Walek-gietki-Proxxon-110P-100-cm-28620/1226

……………………………………………………………………………………….

Zapraszam do Subskrypcji kanału YouTube, aby być na bieżąco:
https://www.youtube.com/channel/UCQxiiqbiHp77Ky2bdjMbbxg

MebleTwojegoPomyslu.pl – nadajemy drewnu kształt.

Zajmujemy się realizacją nieszablonowych zamówień, głównie z drewna litego.
Jako jedyny, Warsztat Stolarski – Meble Twojego Pomysłu zalewa meble, przedmioty wykonane z drewna i łączy elementy wizualne za pomocą żywicy.

Dzięki video realizacjom krok po kroku, zobaczycie jak z Waszych pomysłów powstają wymarzone meble i przedmioty z drewna.

Pokażemy jak zrobić od podstaw meble i konstrukcje drewniane, jak wykonać pomoce i szablony przydatne w warsztacie. Zobaczycie również jak używać narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz maszyn do obróbki drewna. Podzielimy się z Wami wiedzą i nabytym doświadczeniem.

http://www.spryciarze.pl/profil/507630
http://www.cda.pl/Meble_Twojego_Pomyslu
https://pl.pinterest.com/MebleTwojPomysl/
……………………………………………………………………………………………

Dodaj komentarz