Szlifowane zaokrągleń na pilarce taśmowej z przystawką do szlifowania

Czas na szlifowanie i wykończenie zaczętych projektów. Dotarła przystawka do szlifowania dla pilarki taśmowej Felder FB610 i zabieram się za montaż. Przystawka jest prosta w montażu, należy ją dobrze ustawić do taśmy szlifierskiej i można pracować. Taśma jest szerokości 30mm i dzięki dwóm końcówkom przystawki można nią szlifować płaszczyzny lub zaokrąglenia. Z płaszczyznami poradzi sobie na pewno. Ja rzucę ją na głęboką wodę i będę szlifował zaokrąglenia stojaka na wino zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne. Na początku szło trochę kiepsko przez to że taśma była sztywna, ale jak już naprała kształtu zaokrąglenia to praca szła znacznie lepiej i szybciej. Dzięki przystawce można szlifować na wysokość nawet 30cm, oczywiście przekładając materiał na drugą stronę. Efekt po szlifowaniu taśmą gradacji P80 jest całkiem niezły, ale trzeba jeszcze wykończyć taśmo wyższej gradacji.

……………………………………………………………………………………….

Zapraszam do Subskrypcji kanału YouTube, aby być na bieżąco:
https://www.youtube.com/channel/UCQxiiqbiHp77Ky2bdjMbbxg

MebleTwojegoPomyslu.pl – nadajemy drewnu kształt.

Zajmujemy się realizacją nieszablonowych zamówień, głównie z drewna litego.
Jako jedyny, Warsztat Stolarski – Meble Twojego Pomysłu zalewa meble, przedmioty wykonane z drewna i łączy elementy wizualne za pomocą żywicy.

Dzięki video realizacjom krok po kroku, zobaczycie jak z Waszych pomysłów powstają wymarzone meble i przedmioty z drewna.

Pokażemy jak zrobić od podstaw meble i konstrukcje drewniane, jak wykonać pomoce i szablony przydatne w warsztacie. Zobaczycie również jak używać narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz maszyn do obróbki drewna. Podzielimy się z Wami wiedzą i nabytym doświadczeniem.

http://www.spryciarze.pl/profil/507630
http://www.cda.pl/Meble_Twojego_Pomyslu
https://pl.pinterest.com/MebleTwojPomysl/
……………………………………………………………………………………………

Dodaj komentarz