Cz. 7 Frezowanie uchwytów w ramiakach do przesuwania drzwi przesuwnych na frezarce z dystansami

Jeszcze przed klejeniem ramiaków i płycin zostało jedno frezowanie. Tym razem użyjemy głowicy uniwersalnej felder z noże profilowym i będziemy frezowali wgłębienie które będzie służyło jako uchwyt do przesuwania drzwi. Głowicę montujemy na wrzecionie frezarki dolnowrzecionowej f700z i ustawiamy wysokość frezowania na 4cm. zbór ustawiam na około 8mm cofając milti przykładnicę. do frezowania takiego wgłębienia trzeba dla własnego bezpieczeństwa ustawić dystanse dzięki którym będziemy mieli kontrolę nad materiałem i dużą powtarzalność frezowania.

.……………………………………………………………………………………….

Zapraszam do Subskrypcji kanału YouTube, aby być na bieżąco:
https://www.youtube.com/mebletwojegopomyslu

MebleTwojegoPomyslu.pl – nadajemy drewnu kształt.

Zajmujemy się realizacją nieszablonowych zamówień, głównie z drewna litego.
Jako jedyny, Warsztat Stolarski – Meble Twojego Pomysłu zalewa meble, przedmioty wykonane z drewna i łączy elementy wizualne za pomocą żywicy.

Dzięki video realizacjom krok po kroku, zobaczycie jak z Waszych pomysłów powstają wymarzone meble i przedmioty z drewna.

Pokażemy jak zrobić od podstaw meble i konstrukcje drewniane, jak wykonać pomoce i szablony przydatne w warsztacie. Zobaczycie również jak używać narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz maszyn do obróbki drewna. Podzielimy się z Wami wiedzą i nabytym doświadczeniem.

https://www.facebook.com/mebletwojegopomyslu/
https://pl.pinterest.com/MebleTwojPomysl/

Dodaj komentarz