Drewniana zabudowa balkonu ze skrzynią do siedzenia

Kolejna realizacja, tym razem zabudowa balkonu. Dzięki drewnu balkon ma stać się bardziej przytulny i zachęcać do spędzania większej ilości czasu. Do zabudowy ścianek użyłem szalówki. Żeby nie było jak najmniej docinania na miejscu, cały materiał pociąłem na wymiar w warsztacie. Na pile formatowej Felder K690S wszystko szło sprawnie. Również w warsztacie postanowiłem, że zrobię skrzynię. Przed wkręceniem wkrętów robiłem nawierty z fazowaniem pod łeb wkręta. Skrzynia jaki i jej spód również zostały wykonane z szalówki, siedzisko natomiast wykonałem z deski podłogowej. Profile na balkonie oddzielające przestrzenie miedzy balkonowe były z profili aluminiowych wiec bez problemu mogłem przymocować całą ściankę  wkrętami samo gwintującymi. Wszystkie większe szczeliny przy balustradzie zasłoniłem deskami. Skrzynia z otwieranym siedziskiem idealnie wkomponowała się w całość, a już na pewno duże poduszki na siedzisku i na oparciu, czyli na części ścianki będą dopełnieniem całości i nowego wystroju balkonu który przeszedł niesamowitą metamorfozę.

……………………………………………………………………………………………

Zapraszam do Subskrybcji, aby być na bieżąco:
https://www.youtube.com/channel/UCQxiiqbiHp77Ky2bdjMbbxg

MebleTwojegoPomyslu.pl – nadajemy drewnu kształt.

Dzięki video realizacjom krok po kroku, zobaczycie jak z Waszych pomysłów powstają wymarzone meble i przedmioty z drewna.

Pokażemy jak zrobić od podstaw meble i konstrukcje drewniane, jak wykonać pomoce i szablony przydatne w warsztacie. Zobaczycie również jak używać narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz maszyn do obróbki drewna. Podzielimy się z Wami wiedzą i nabytym doświadczeniem.

http://mebletwojegopomyslu.pl/
https://www.facebook.com/mebletwojegopomyslu/
http://www.spryciarze.pl/profil/507630
http://www.cda.pl/Meble_Twojego_Pomyslu
https://pl.pinterest.com/MebleTwojPomysl/

Warsztat Stolarski
Meble Twojego Pomysłu
……………………………………………………………………………………………

Dodaj komentarz