Drewniany stoli kawowy z szufladą i pęknięciem w blacie

Kolejny mebel do kompletu. Była już szafka RTV, teraz czas przyszedł na stolik kawowy. Stolik został wykonany z drewna bukowego z tarcicy nieobrzynanej pierwszej klasy. Wszystkie elementy zostały połączone ze sobą za pomocą kołków domino i kleju Kleiberit 303.2. Stolik swoim wyglądem i stylem nawiązuje do szafki RTV. Zasadniczą różnicą jest brak trzech półek i wolnych przestrzeni między nimi. Stolik posiada natomiast blat z pęknięciami zalanymi żywicą epoksydową i obudowaną dookoła półkę z szufladą do której zamontowano uchwyt w czarnym kolorze. Całość zabezpieczona została lakierobejcą w kolorze orzecha. Mebel może być przestawiany dzięki zamontowanym obrotowym kółkom.

Szafka wykonana na zamówienie według indywidualnego projektu.

……………………………………………………………………………………………

……………………………………………………………………………………………

Cały proces realizacji do obejrzenia poniżej:

……………………………………………………………………………………………

……………………………………………………………………………………………

Zapraszam do Subskrybcji kanału YouTube, aby być na bieżąco:
https://www.youtube.com/channel/UCQxiiqbiHp77Ky2bdjMbbxg

MebleTwojegoPomyslu.pl – nadajemy drewnu kształt.

Zajmujemy się realizacją nieszablonowych zamówień, głównie z drewna litego.
Jako jedyny, Warsztat Stolarski – Meble Twojego Pomysłu zalewa meble, przedmioty wykonane z drewna i łączy elementy wizualne za pomocą żywicy.

Dzięki video realizacjom krok po kroku, zobaczycie jak z Waszych pomysłów powstają wymarzone meble i przedmioty z drewna.

Pokażemy jak zrobić od podstaw meble i konstrukcje drewniane, jak wykonać pomoce i szablony przydatne w warsztacie. Zobaczycie również jak używać narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz maszyn do obróbki drewna. Podzielimy się z Wami wiedzą i nabytym doświadczeniem.

http://www.spryciarze.pl/profil/507630
http://www.cda.pl/Meble_Twojego_Pomyslu
https://pl.pinterest.com/MebleTwojPomysl/
……………………………………………………………………………………………