Mini strug kątnik czołowy oraz imaki do stołu stolarskiego

Niejednokrotnie przy wykończeniu mebli miałem problem z obrabianiem miejsc ciężko dostępnych. Głównie miejsc długich powierzchni o kącie dziewięćdziesięciu stopni styku ścianek, wręgów. Do tej pory radziłem sobie w takich sytuacjach dłutem 6 – 20mm, ale w pewnym momencie zaczynała przeszkadzać rękojeść i efekty niejednokrotnie wychodziły słabe. Zacząłem szukać innego rozwiązania. Błądząc po internecie natrafiłem na stronę Drakpol Tools którzy mają w swojej ofercie narzędzia i pomoce stolarskie firmy Silverline Tools. Znalazłem czego potrzebowałem! Mini strug kątnik czołowy. Jest niewielkich gabarytów, 72mm długi i 14mm szeroki, dzięki czemu bez problemu podejdzie w miejsca ciężko dostępne dla innych narzędzi.  Jest wykonany z drewna różanego i mosiądzu. Jego wykonanie nie budzi żadnych większych zastrzeżeń. Jest lekki i naprawdę malutki, na pewno będę z niego zadowolony i zobaczycie go w akcji w niejednej realizacji. Zakupiłem jeszcze imaki do stołu stolarskiego. Imaki wykonane zostały z twardego plastiku, mają dużą płaszczyznę styku i na środku zostało wyfrezowane wgłębienie o kącie 90 stopni.  Obydwa zakupy niewątpliwie cechuje ich niska cena. Szczególnie jestem zadowolony z zakupu struga, bo udało mi się znaleźć małe precyzyjne narzędzie za niewielką cenę.

……………………………………………………………………………………………

……………………………………………………………………………………………

Unboxing i recenzja do obejrzenia poniżej:

……………………………………………………………………………………………

Zapraszam do Subskrybcji kanału YouTube, aby być na bieżąco:
https://www.youtube.com/channel/UCQxiiqbiHp77Ky2bdjMbbxg

MebleTwojegoPomyslu.pl – nadajemy drewnu kształt.

Zajmujemy się realizacją nieszablonowych zamówień, głównie z drewna litego.
Jako jedyny, Warsztat Stolarski – Meble Twojego Pomysłu zalewa meble, przedmioty wykonane z drewna i łączy elementy wizualne za pomocą żywicy.

Dzięki video realizacjom krok po kroku, zobaczycie jak z Waszych pomysłów powstają wymarzone meble i przedmioty z drewna.

Pokażemy jak zrobić od podstaw meble i konstrukcje drewniane, jak wykonać pomoce i szablony przydatne w warsztacie. Zobaczycie również jak używać narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz maszyn do obróbki drewna. Podzielimy się z Wami wiedzą i nabytym doświadczeniem.

http://www.spryciarze.pl/profil/507630
http://www.cda.pl/Meble_Twojego_Pomyslu
https://pl.pinterest.com/MebleTwojPomysl/
……………………………………………………………………………………………

Dodaj komentarz