Mini strug kątnik czołowy i imaki do stołu stolarskiego – Unboxing, recenzja

Film z serii prezentacja w którym zobaczycie mój najnowszy zakup. Jest nim mini strug kątnik czołowy oraz imaki do stołu stolarskiego. Pomoce stolarskie zakupiłem na stronie Drakpoltools. Zarówno strug jak i imaki są firmy Silverline Tools produkujące narzędzia i pomoce stolarskie w Wielkiej Brytanii. Mini strug jest naprawdę mini, jego wymiary to 72mm długości i niecałe 14mm szerokości, dzięki czemu świetnie będzie się nadawał do miejsc ciężko dostępnych, gdzie potrzebna jest precyzja. Dzięki niemu będę mógł zrobić poprawki i idealnie wykończyć wszelkie kąty dziewięćdziesięciu stopni, oraz wręgi. Imaki wykonane są z twardego plastiku i posiadają dużą powierzchnię styku, nadto na samym środku mają wyżłobienia pod kątem 90 stopni. Na pewno strug jak i imaki przydadzą się w moim warsztacie i na pewno zobaczycie je w akcji w następnych realizacjach. Uważam, że za tak niską cenę warto zaryzykować i kupić takie pomoce.

……………………………………………………………………………………….

Zapraszam do Subskrypcji kanału YouTube, aby być na bieżąco:
https://www.youtube.com/channel/UCQxiiqbiHp77Ky2bdjMbbxg

MebleTwojegoPomyslu.pl – nadajemy drewnu kształt.

Zajmujemy się realizacją nieszablonowych zamówień, głównie z drewna litego.
Jako jedyny, Warsztat Stolarski – Meble Twojego Pomysłu zalewa meble, przedmioty wykonane z drewna i łączy elementy wizualne za pomocą żywicy.

Dzięki video realizacjom krok po kroku, zobaczycie jak z Waszych pomysłów powstają wymarzone meble i przedmioty z drewna.

Pokażemy jak zrobić od podstaw meble i konstrukcje drewniane, jak wykonać pomoce i szablony przydatne w warsztacie. Zobaczycie również jak używać narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz maszyn do obróbki drewna. Podzielimy się z Wami wiedzą i nabytym doświadczeniem.

http://www.spryciarze.pl/profil/507630
http://www.cda.pl/Meble_Twojego_Pomyslu
https://pl.pinterest.com/MebleTwojPomysl/
……………………………………………………………………………………………

Dodaj komentarz