Zmiany na kanale YouTube i w warsztacie Meble Twojego Pomysłu

Odcinek informacyjny o zmianach na kanale YouTube i w warsztacie stolarskim Meble Twojego Pomysłu. Głównym celem wideo bloga Meble Twojego Pomysłu są realizacje w których zobaczyć można w jaki sposób powstaje konstrukcja drewniana lub mebel. I tu zaczynają się zmiany. Powstanie nowa seria poradników o nazwie „Krok po kroku”. W filmach tej serii pokazane będą szczegółowo sposoby rozwiązywania różnych problemów stolarskich, sposoby połączeń i wyjaśniane będą wszystkie nurtujące pytania. W warsztacie również jest wiele zmian. Przyjechały nowe maszyny. Wybrałem profesjonalne maszyny firmy Felder. Poza dwoma maszynami które już były, będą również nowe. Postanowiłem wymienić również piłę formatową na model K 690 S z 3m wózkiem bocznym,  Felder wyrówniarko grubiarkę AD 7-41, Felder pilarkę taśmową FB 610,  Felder frezarka F 700 Z, oraz Felder wiertarkę FD 250. Dzięki takiej ilości maszyn będzie można pracować precyzyjniej,  lżej i szybciej, a to w warsztacie Meble Twojego Pomysłu jest najważniejsze.

……………………………………………………………………………………………

Zapraszam do Subskrybcji, aby być na bieżąco:
https://www.youtube.com/channel/UCQxiiqbiHp77Ky2bdjMbbxg

MebleTwojegoPomyslu.pl – nadajemy drewnu kształt.

Dzięki video realizacjom krok po kroku, zobaczycie jak z Waszych pomysłów powstają wymarzone meble i przedmioty z drewna.

Pokażemy jak zrobić od podstaw meble i konstrukcje drewniane, jak wykonać pomoce i szablony przydatne w warsztacie. Zobaczycie również jak używać narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz maszyn do obróbki drewna. Podzielimy się z Wami wiedzą i nabytym doświadczeniem.

http://mebletwojegopomyslu.pl/
https://www.facebook.com/mebletwojegopomyslu/
http://www.spryciarze.pl/profil/507630
http://www.cda.pl/Meble_Twojego_Pomyslu
https://pl.pinterest.com/MebleTwojPomysl/

Warsztat Stolarski
Meble Twojego Pomysłu

Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
Share On Linkedin
Share On Pinterest
Share On Youtube
Contact us

Dodaj komentarz