Jak zrobić krok po kroku szafkę RTV pod telewizor Cz. 1

W tym odcinku wykonam szafkę pod TV. Prace zaczynamy od rozkroju tarcicy na poszczególne elementy na pilarce Felder K690S. Pocięte deski wyrównuje na wyrówniarko grubościówce Felder AD741. Stolik pod telewizor będzie składał się z trzech półek przymocowanych do ramy. Deski, fryzy przed klejeniem należy poukładać usłojeniem tak żeby się nie kręciły i nie łódkowały. Dla wzmacniania połączenia klejonego używam kołków domino i frezarki DF500. Nakładam klej i klejonka wędruje do prasy stolarskiej. Po sklejeniu usuwam nadmiar kleju i przepuszczam przez grubościówkę. Następnie szlifowanie papierem gradacji P80 i P120. Przeszlifowane wstępnie płyciny woduję z obu stron i po 15 minutach znowu szlifuję papierem P180. Klejonka jest gotowa do montażu.

……………………………………………………………………………………….

Zapraszam do Subskrybcji kanału YouTube, aby być na bieżąco:
https://www.youtube.com/channel/UCQxiiqbiHp77Ky2bdjMbbxg

MebleTwojegoPomyslu.pl – nadajemy drewnu kształt.

Zajmujemy się realizacją nieszablonowych zamówień, głównie z drewna litego.
Jako jedyny, Warsztat Stolarski – Meble Twojego Pomysłu zalewa meble, przedmioty wykonane z drewna i łączy elementy wizualne za pomocą żywicy.

Dzięki video realizacjom krok po kroku, zobaczycie jak z Waszych pomysłów powstają wymarzone meble i przedmioty z drewna.

Pokażemy jak zrobić od podstaw meble i konstrukcje drewniane, jak wykonać pomoce i szablony przydatne w warsztacie. Zobaczycie również jak używać narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz maszyn do obróbki drewna. Podzielimy się z Wami wiedzą i nabytym doświadczeniem.

http://www.spryciarze.pl/profil/507630
http://www.cda.pl/Meble_Twojego_Pomyslu
https://pl.pinterest.com/MebleTwojPomysl/
……………………………………………………………………………………………

Dodaj komentarz